Je váš obraz pravý?

Máte obraz a zdá sa, že je od významného umelca. Možno má obrovskú hodnotu. Viete, že skôr, ako ju budete môcť predať za jej plnú hodnotu, obraz sa musí analyzovať, preskúmať, musí sa overiť jeho pravosť, certifikovať a bolo by dobré, ak by mal ocenenie svojej hodnoty.

Chceli by ste nájsť niekoho, kto je kompetentný odborník na umelecké diela. Spoľahlivého oceňovateľa umeleckých diel. S ktorým by bolo príjemné spolupracovať. Ktorý by si našiel čas, aby si s vami pohovoril o vašom umeleckom diele a jeho hodnote. Ktorý by overil pravosť obrazu za rozumnú cenu.

Našťastie práve čítate internetovú lokalitu najlepších odborníkov na umelecké diela na svete. Stačí na to, aby ste nám ihneď zavolali. Už pri prvej diskusii o vašom umeleckom diele sa presvedčíte o našej vysokej kompetencii. S ktorým by bolo príjemné spolupracovať. Že vám venujeme všetko čas, ktorý budete potrebovať na kladenie otázok a diskusiu o vašom obraze. Cena je najnižšia spomedzi všetkých expertov na umelecké diela.

Telefón: 1-212-658-0466

E-mail: info@artexpertswebsite.com

Art Experts Slovakia

Každý týždeň niekto zistí, že vlastní obraz veľkej hodnoty. Prosíme vás, aby ste nám zavolali alebo napísali nám e-mail. Určite vás potešíme rýchlosťou našej reakcie.